- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- $ 100,000
- $ 150,000
- $ 200,000
- $ 400,000
- $ 800,000
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- Any
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
238,479 Sold Properties
- Default
- Most Recent
- Price-Highest
- Price-Lowest
- Beds (Most)
- Baths (Most)
- Year Built (Newest)
1 Bed1 Bath900 SqFt1/52 52$226,000 $235,000 3.8%401 20TH STREET #424, Birmingham, AL 35233
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds2 Baths1,420 SqFt1/33 33$279,500 $275,000 1.6%116 STONE HILL CIRCLE, Pelham, AL 35124
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
4 Beds4 Baths4,183 SqFt1/68 68$671,000 $650,000 3.2%3113 RENFRO ROAD, Vestavia Hills, AL 35216
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds3 Baths1,844 SqFt1/39 39$243,000 $245,000 0.8%145 SOMMERSBY CIRCLE, Pelham, AL 35124
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
5 Beds5 Baths4,007 SqFt1/60 60$825,000 $825,0001309 ANGLEWOOD DRIVE, Vestavia Hills, AL 35216
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds3 Baths2,005 SqFt1/48 48$372,000 $375,000 0.8%2704 AL LIN CIRCLE, Birmingham, AL 35244
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds3 Baths2,350 SqFt1/59 59$400,000 $399,9006373 MAYS BEND ROAD, Pell City, AL 35128
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds3 Baths1,519 SqFt1/36 36$247,450 $254,900 2.9%832 LINBARD LANE, Vestavia Hills, AL 35226
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds2 Baths1,270 SqFt1/40 40$403,500 $395,000 2.2%5449 10TH COURT S, Birmingham, AL 35222
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
4 Beds3 Baths4,183 SqFt1/18 18$375,000 $375,0003113 RENFRO ROAD, Vestavia Hills, AL 35216
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds3 Baths2,287 SqFt1/47 47$360,000 $349,900 2.9%152 RUSSET COVE DRIVE, Hoover, AL 35244
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds3 Baths2,136 SqFt1/43 43$355,000 $355,000180 CASTLEHILL DRIVE, Vestavia Hills, AL 35226
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
4 Beds4 Baths2,552 SqFt1/46 46$506,000 $475,000 6.5%2512 GLENDMERE PLACE, Vestavia Hills, AL 35216
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
2 Beds2 Baths1,242 SqFt1/34 34$170,000 $175,000 2.9%3657 HAVEN VIEW CIRCLE #3657, Hoover, AL 35216
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds3 Baths1,998 SqFt1/30 30$250,000 $249,90012349 WAGON WHEEL TRACE, Mccalla, AL 35111
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
5 Beds3 Baths2,799 SqFt1/52 52$590,000 $599,900 1.7%2679 SOUTHGATE DRIVE, Vestavia Hills, AL 35243
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
5 Beds3 Baths2,551 SqFt1/53 53$495,000 $495,000217 KINROSS CIRCLE, Pelham, AL 35124
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
2 Beds2 Baths1,192 SqFt1/32 32$189,900 $189,9001505 HILLSBORO LANE, Helena, AL 35080
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds3 Baths2,502 SqFt1/43 43$405,000 $399,900 1.3%6239 SIOUX LANE, Birmingham, AL 35242
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
4 Beds3 Baths2,824 SqFt1/51 51$900,000 $849,900 5.9%405 YORKSHIRE DRIVE, Homewood, AL 35209
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
4 Beds4 Baths2,760 SqFt1/53 53$478,000 $475,000 0.6%226 CASTLEHILL DRIVE, Vestavia Hills, AL 35226
Listed by Keller Williams Realty Vestavia
3 Beds3 Baths2,050 SqFt1/43 43$561,000 $495,000 13.3%3419 WREN ROAD, Vestavia Hills, AL 35243
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
0.53 Acres$37,500 $37,500593 CHEROKEE DRIVE #Lot 7, Ragland, AL 35131
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
0.53 Acres$37,500 $37,500583 CHEROKEE DRIVE #Lot 8, Ragland, AL 35131
Listed by ARC Realty Cahaba Heights
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- ...
- 417